fbpx

O nás

U nás věříme, že ty nejlepší služby dělají vždy lidé, které to baví a proto spolupracujeme jen s těmi, kteří to cítí stejně. V dnešní době naše společnost, čítá a spojuje desítky naprosto úžasných lidí, stále se vyvíjíme a to hlavně pro vás a to je to, co nás odlišuje od ostatních. Nám na vás opravdu záleží.

Řízení mi doslova změnilo život a ukázalo, jak úžasné je dělat něco co vás baví a naplňuje. Ještě lepší je to pak mít s kým sdílet a proto se stále snažím být v terénu s kolegy a pochopitelně co nejvíce času strávit s Vámi, našimi zákazníky. Protože jste to právě vy, kdo nám udává ten správný směr, kterým bychom se měli ubírat.

Martin Hájek
zakladatel společnosti

Naši zákazníci, kterým na jejich cestách záleží

Market evergreen?

Kdepak, to jsou naše hodnoty, přesvědčte se

Bezpečnost

Vaše bezpečí a zdraví je pro nás to nejdůležitější.

Jezdíme v klidu a pohodě. Naše vozy jsou neoznačené, v perfektním technickém stavu a jejich interiéry jsou nejen vizuálně, ale i hygienicky čisté – ošetřeny přípravky na rostlinné bázi od společnosti BactaKleen

Spolehlivost

Na nás se můžete vždy spolehnout.

Odvezeme vás v jakoukoli dobu na jakékoli místo. Řidiči jsou plně flexibilní a přizpůsobí se Vašemu harmonogramu a požadavkům.
Nepotřebujete aplikaci, abyste věděli kde se vůz nachází, protože jsme na místě vždy včas a připraveni. Ale i přesto ji pro vás máme.

Osobní přístup

Naše služby jsou odrazem Vašich potřeb.

S každým klientem nastavujeme služby zcela individuálně. Od svozů zaměstnanců do výroby, letištní transfery, přepravu top managementu, až po autobusovou dopravu nebo pronájem vozů.
Navíc pro každou společnost máme preferovanou skupinu řidičů.

Úspora

Času, peněz a starostí 

Čas je nejcennější komodita co máme, dovolte nám využít ten váš na maximum.
Věděli jste, že cestování vozem může být v mnoha případech nejen flexibilnější, ale i rychlejší, komfortnější a levnější, než využití leteckých společností?
Ušetřete si starosti na poslední chvíli a objednejte si vůz společně s ostatními službami, klidně půl roku dopředu.

Fixní ceny

Naše ceny jsou pevně dané, bez ohledu na čas, provoz, den v týdnu nebo svátky.

Budete ji vědět dopředu a proto se můžete spolehnou, že pojedete tou nejrychlejší cestou. Na konci můžete zaplatit kartou, hotově(CZ, EU, US) nebo pro naše partnery nabízíme platby fakturou. U nás se nebudete muset dohadovat s řidičem jakým způsobem zaplatíte. 

Profesionalita

Naši řidiči jsou skuteční profesionálové a mají najeto miliony kilometrů po ČR i EU.

Všichni hovoří Anglicky i Česky a budou vám plně k dispozici po celou dobu přepravy. Otevírání dveří, pomoc se zavazadly, to vše a mnohem víc je pro nás samozřejmostí.