Vyberte stránku

Firemní přeprava

SuperbNechcete doufat a strachovat se, co pro Vaše zaměstnance, klienty přijede za auto? Nebo kdo ho bude řídit? Nechat své obchodní partnery zmateně pobíhat na letišti, protože nemohou najít svůj odvoz? Už nemáte sílu řešit, kudy to zase jedete a kolik to bude stát? Společně s Vámi, sestavíme kompletní přepravní servis dle Vašich představ a postaráme se, že už Vás žádná z těchto nepříjemností trápit nebude. Nabízíme individuální přístup ke každému klientovi, platby fakturou a v případě pravidelné a dlouhodobé spolupráce bezkonkurenční ceny.

Letištní transfery

airport-690556_1280Letiště Václava Havla – Náš řidič Vás přepraví na a z letiště, bude na Vás čekat v příletové hale Terminálu s cedulkou s Vašim jménem nebo logem firmy. Pomůže Vám se zavazadly a postará se o komfortní a bezpečnou jízdu na místo určení. Nemusíte si dělat starosti s případnou změnou času příletu, všechny přílety kontrolujeme on-line. Rádi Vám zajistíme i transfery z ostatních letišť v České republice a Evropě. Z vlastních zkušeností víme, že přeprava vozem často bývá v mnoha ohledech výhodnější, než využití leteckých společností.

Osobní přeprava

AdobeStock_46143877 (1)Trávíte spoustu času za volantem? A proto nestíháte řešit svoje pracovní nebo osobní záležitosti? Den má jen 24 hodin. Co si budeme povídat, sami dobře víme, že občas je to prostě málo a teď ta špatná zpráva, víc mít pravděpodobně nikdy nebude. Proto využijte našich služeb a dopřejte si dostatek prostoru a komfortu pro efektivnější využití času stráveného na cestách. Od pracovních cest, výletů až po každodenní přepravu Vašich ratolestí do a ze škol.

Svatby

AdobeStock_81983679 (1)Rádi Vám pomůžeme v tento důležitý den Vašeho života. Víme, co úsilí stojí organizace svatby a Vy byste s tím rozhodně měli mít starostí co nejméně. Budeme na místě včas a připraveni. Dovezeme Vás do kostela, na oběd, focení a když na to přijde, můžeme Vás odvézt i na svatební cestu.

Rádi Vám poskytneme bližší informace, stačí vyplnit:

Objednávkový formulář

V případě vyzvednutí na letišti, prosíme o zadání čísla letu.
EnglishCzech